Otevírání dveří

Firma Alfa zámky Plzeň zajišťuje asistenční služby při otevírání zámků zabouchnutých bytů a pro rychlé otevření dveří.

Havarijní služba pro: Plzeň, Rokycany, Klatovy, Domažlice, Přeštice, Dobřany, Nepomuk.

Provádíme tyto služby

 • 01/

  Otevření zabouchnutých dveří

  Zabouchli jste si dveře od bytu? Ztratili jste klíče? Otevřeme zámky všech typů a značek, volejte 606 631 023.

 • 02/

  Otevírání zamčených dveří

  Zalomili jste si, nebo jste zastrčili klíč do zámku bytu a nelze vyndat? S tímto typem poškození zámku máme velké zkušenosti.

 • 03/

  Opravy zámků po vloupání

  Vyměníme nebo Vám opravíme zámek od dveří bytu po vloupání. Opět platí, že u Vás budeme rychle a provedeme kvalitní službu.

 • 04/

  Výměny zámkových vložek

  Vyměníme Vám zámkové vložky u i všech typů bezpečnostních dveří.

Proč volat nás?

zámečnictví nonstop Plzeň

Působíme na trhu od roku 1992, poskytujeme mimojiné asistenční služby např. Policii České republiky. Garantujeme otevírání zámků.

Pokud potřebujete pomoct, můžete se na nás s důvěrou obrátit v jakoukoliv denní hodinu. Po objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveří či zámku. Naši zámečníci otvírají zámky, cylindrické vložky a bezpečnostní kování především od výrobců FAB, EVVA a ROSTEX. Garantujeme rychlý příjezd! Nabízíme vám veškeré zámečnické služby a rádi vyhovíme i vašim individuálním požadavkům. Zámečnictví klade velký důraz na kvalitu své práce a především na uspokojení přání i těch nejnáročnějších klientů.

Názory klientů

Dobrý den, Chtěla bych ohodnotit kladně, po mém bujarém večírku jsem ztratila klíče. Okolo jedné hodiny ráno, jsem zavolala a pán byl na místě do 20 minut a práci odvedl přesně tak jak řekl před výkonem služby a za cenu kterou mě zdělil. Děkuji

Jiřina Krata

Výborná služba, v noci jsem ztratil klíče a myslel jsem si, že mě čeká spaní pod mostem nebo na lavičce, na lince 11 mi doporučili tuto službu, do půl hodiny jsem byl u sebe v bytě a spal ve své posteli :)

Honza Veselý