Otevírání trezorů

Firma Alfa zámky Plzeň se specializuje na otevírání a opravu trezorů a bezpečnostních skříněk.

Působíme na trhu od roku 1992, poskytujeme mimojiné asistenční služby např. Policii České republiky. Garantujeme otevírání zámků.

Pokud potřebujete pomoct, můžete se na nás s důvěrou obrátit v jakoukoliv denní hodinu. Po objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveří či zámku. Naši zámečníci otvírají zámky, cylindrické vložky a bezpečnostní kování především od výrobců FAB, EVVA a ROSTEX. Garantujeme rychlý příjezd! Nabízíme vám veškeré zámečnické služby a rádi vyhovíme i vašim individuálním požadavkům. Zámečnictví klade velký důraz na kvalitu své práce a především na uspokojení přání i těch nejnáročnějších klientů.

Provádíme tyto služby


 • Otevření trezoru s mechanickým zámkem na klíč

  Zabouchli jste si trezor a klíče nechali uvnitř? Volejte kdykoliv zámečnictví pro Plzeň a okolí - 606 631 023.

 • Otevření trezoru s mechanickým kódovým zámkem

  Ztratili jste kód ke svému trezoru? I takové problémy umíme řešit.

 • Otevření trezoru s elektronickým kódovým zámkem

  Jsme schopni otevřít i takový trezor, který je vybaven elektronickým zámkem s kódem.

 
 • Honza Veselý
  Výborná služba, v noci jsem ztratil klíče a myslel jsem si, že mě čeká spaní pod mostem nebo na lavičce, na lince 11 mi doporučili tuto službu, do půl hodiny jsem byl u sebe v bytě a spal ve své posteli :)
  Honza Veselý
 • Jiřina Krata
  Dobrý den, Chtěla bych ohodnotit kladně, po mém bujarém večírku jsem ztratila klíče. Okolo jedné hodiny ráno, jsem zavolala a pán byl na místě do 20 minut a práci odvedl přesně tak jak řekl před výkonem služby a za cenu kterou mě zdělil. Děkuji
  Jiřina Krata

Volejte NONSTOP 606 631 023

Dorazíme k Vám do 30 minut.